НОВИНИ

НАЗК внесло приписи главам Пенсійного фонду та Держказначейства

Слюз та Зарудного закликали провести службові розслідування.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи очільнику Державної казначейської служби та главі правління Пенсійного фонду України про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону. Про це в п'ятницю, 26 січня, повідомляє прес-служба відомства.

 

Зазначимо, що керівником Держказначейства є Тетяна Слюз, а Пенсійного фонду – Олексій Зарудний.

 

У НАЗК повідомили, що за результатами перевірок, встановлено низку порушень А саме: несвоєчасне подання декларацій за 2015 та 2016 роки, незабезпечення належних умов внесення повідомлень про корупцію через спеціальну телефонну лінію, офіційний веб-сайт, засоби електронного зв’язку та можливості здійснення повідомлення працівниками відповідного органу без зазначення авторства.

 

Так, з метою усунення виявлених порушень НАЗК вимагає від керівників зазначених відомств провести службові розслідування та вжити заходи у встановленому законом порядку.

 

"Про результати проведеної роботи із порушених питань поінформувати Національне агентство з питань запобігання корупції", – додали в Агентстві.

 

Як повідомлялося, 23 січня Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику та Міністру екології та природних ресурсів  Остапу Семераку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.