НОВИНИ

Влада США вирішила розширити список міжнародних терористів, проти яких застосовуються санкції

До переліку санкцій увійшли шестеро громадян з Пакистану й Афганістану.
Офіс з питань контролю за іноземними активами (OFAC)  Міністерства фінансів США розширив список осіб, причетних до терористичної діяльності, щодо яких застосовуються санкції. Про це йдеться в офіційному повідомленні відомства.
 

До переліку санкцій увійшли шестеро громадян з Пакистану й Афганістану. Зокрема, під обмеження мінфіну США потрапили вихідці з Пакистану Абдул Басир 1964 р.н., Інаятула Маулаві 1972 р.н., Мухаммед Факір 1968 р.н., Сані Абдул Самад 1960 р.н., а також афганські громадяни Хаміді Гула Хан 1976 р.н. і Попалзай Хафіз Мохаммед 1967 р.н.

 

Офіс з питань контролю за іноземними активами запроваджує санкції проти осіб та компаній через їхню незаконну діяльність, порушення міжнародного права, прав людини, демократичних процесів. Крім того, санкції застосовуються проти терористів та осіб, причетних до торгівлі наркотиками. Рахунки визначених громадян та компаній блокуються, а американським фізичним особам та організаціям забороняється мати з ними справи.

 

Раніше США наклали нові санкції на північнокорейські фінансові й бізнесові мережі в Китаї й Росії, які підтримують режим Кім Чен Ина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.