НОВИНИ

Суд у Москві відхилив позови Чийгоза та Умерова до адміністрації Путіна — адвокат

Тверський райсуд відмовився розглядати позови до адміністрації президента РФ.

Тверський райсуд Москви відмовився розглядати позови захисту Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова до адміністрації президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомив адвокат кримських татар Микола Полозов на своїй сторінці у Facebook.

 

Він зауважив, що майже місяць чекав від суду повідомлення про те, чи прийняті позови до розгляду, однак воно так і не прийшло. Тому згодом Полозов сам приїхав за ними до суду.

 

"З'ясувалося, ще 27 і 29 грудня суддя Тверського районного суду Любов Виноградова винесла дві ухвали про відмову в прийнятті адміністративних позовів. Незважаючи на те, що свою адресу для переписки з судом я вказував, визначення і всі додані до позовів документи суддя направила до Криму. І вони, судячи з усього, ще не дійшли", — йдеться у повідомленні.

 

За словами Полозова, суть відповіді судді зводиться до того, що Путін має недоторканність і імунітет від судового переслідування.

 

"Тут важливо зазначити, що безпосередньо до посадової особи - президента Росії позови не подавались, мало того, позови не оскаржували підписані ним укази про помилування Чийгоза та Умерова. Позови були подані до його адміністрації, яка засекретила відомості про ці укази", — пише адвокат.

Як повідомлялося, засуджених в окупованому Криму представників Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова видали турецькій стороні 25 жовтня. 27 жовтня вони прибули в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.