НОВИНИ

Держзрада Януковича. Свідок повідомив, хто надав екс-президенту транспорт для втечі

Екс-охоронець Януковича також розповів, з ким зустрічався колишній президент ввечері 23 лютого 2014 року в Криму.

У ніч на 22 лютого 2014 року екс-президент Віктор Янукович вилетів з Межигір'я до Харкова, де його зустрів Михайло Добкін та надав транспорт для подальшого пересування. Про це під час допиту в Оболонському райсуді Києва в четвер, 25 грудня, повідомив екс-охоронець Януковича.

 

Він також зазначив, що ввечері 23 лютого 2014 року Янукович в Криму зустрічався з секретарем Ради Національної безпеки та оборони Андрієм Клюєвим, міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком, главою Служби безпеки України Олександром Якименком та начальником Генштабу Збройних сил Юрієм Ільїним.

 

Як повідомлялося, 24 січня слідчі отримали офіційним шляхом від секретаріату ООН фотокопію листа екс-президента Віктора Януковича на адресу президента Росії Владіміра Путіна від 1 березня 2014 року з проханням використовувати Збройні сили РФ на території України.

 

Нагадаємо, Генеральна прокуратура звинувачує Януковича у державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу.