НОВИНИ

Загинув за правду. Режисер фільму "Міф" розповів, яким насправді був Василь Сліпак

По відчуттях, щирості та судженнях Сліпака можна було вимірювати ту чи іншу подію.

Загиблий на Донбасі воїн Василь Сліпак був дуже прямолінійною і справедливою людиною. Про це розповів в інтерв'ю Тижню розповів режисер українського фільму «Міф» Леонід Кантер.

 

Він наголосив, що по відчуттях, щирості та судженнях Сліпака можна було вимірювати ту чи іншу подію.

 

"Поки не почалися події на Сході – він навіть не був в українській громаді у Франції. Жив у своє задоволення, був артистом…  Але коли відчув несправедливість – то вже намагався всьому світові розповісти про неї. Він кричав. Але його не чули. Він кричав далі – все гучніше й гучніше", - сказав Кантер.

 

Згодом Сліпак став добровольцем, ходив на ефіри, розповідав, що є страждання людей, яке можна зупинити якщо всім об’єднатися довкола цієї проблеми.

 

"Його все ще чули недостатньо… І він віддав своє життя. Це було настільки гучно, що про це почули сотні тисяч людей. Василь став символом. Став фільмом. Став міфом… Тепер він житиме вічно. Він герой. Тепер він не вмирає", - додав режисер.

 

 

Нагадаємо, із 2015 року Василь Сліпак воював на Донбасі. Загинув 29 червня 2016 року від кулі снайпера поблизу Луганського Бахмутського району Донецької області. 20 лютого 2017 року президент Петро Порошенко посмертно присвоїв Василю Сліпаку звання героя України. 10 квітня 2017 Порошенко вручив Зірку Героя України батькам загиблого добровольця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.