НОВИНИ

У Парижі книгарня вилучила з продажу глобуси з "російським" Кримом

За інформацією посольства України, некоректне позначення півострова дало привід інтерпретувати Крим як територію, що начебто не належить Україні.

У Парижі одна з книгарень вилучила з продажу глобуси, на яких було некоректно позначено анексований Крим. Про це в четвер, 25 січня, повідомляє посольство України в Франції.

 

"В одній з книгарень Парижа, наш співробітник помітив глобус, на якому було некоректно позначено АР Крим, що дало привід інтерпретувати це як територію, що начебто не належить Україні", – йдеться в повідомленні диппредставництва.

 

Як зазначається, посольство звернулося до книгарні з вимогою вжити заходів для недопущення подальшого розповсюдження недостовірної інформації.

 

"У відповідь на звернення посольства, керівництво книгарні повідомило, що зазначені глобуси будуть негайно вилучені з продажу", – додали у відомстві.  

 

Нагадаємо, у райцентрі Сторожинець Чернівецької області сцену будинку культури, де проходив святковий концерт до Дня соборності 22 січня, прикрасили картою України без Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.