НОВИНИ

Лагард закликала Україну прискорити темп реформ

Це необхідно для стійкого поліпшення життєвого рівня населення.

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард закликала Україну прискорити темп реформ для сталого поліпшення життєвого рівня населення. Про це йдеться в її заяві за підсумками зустрічі з президентом Петром Порошенком.

 

"Я знову підтвердила, що МВФ готовий продовжувати підтримувати Україну разом з іншими міжнародними партнерами в її зусиллях щодо реформування. Я також підкреслила, що Україні слід скористатися сприятливим зовнішнім середовищем для прискорення реформ і переходу до більш сильного зростання, необхідного для стійкого поліпшення життєвого рівня населення", - скала Лагард.

 

За її словами, зустріч з Петром Порошенком була продуктивною.

 

"Зустріч з президентом Порошенко і членами його команди була дуже продуктивною та приємною. Це дало нам шанс обговорити всі заходи, які вже прийняті і ми сподіваємося, що наше обговорення посприяє впровадженню інших заходів, про які ми говорили. Ми говорили про те, що в Україні призначать нового главу НБУ ", - додала вона.

 

Як повідомлялося, Порошенко після зустрічі з Лагард зазначив, що Україна підтверджує свою готовність до продовження плідної співпраці з Міжнародним валютним фондом як "важливим чинником зміцнення макроекономічної стабільності та індикатора довіри до проведення внутрішніх реформ".

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко прибув до Швейцарії для участі у Всесвітньому економічному форумі, який проходить в Давосі 23-26 січня 2018 року.