НОВИНИ

США розширили санкції проти КНДР

До нового санкційного списку потрапили 10 представників північнокорейських компаній і банків, які здебільшого базуються в Китаї й Росії.

США наклали нові санкції на північнокорейські фінансові й бізнесові мережі в Китаї й Росії, які підтримують режим Кім Чен Ина.

 

Повідомляється, що в новому санкційному списку 10 представників північнокорейських компаній і банків, які здебільшого базуються в Китаї й Росії, п’ять судноплавних компаній, шість кораблів, а також дві китайські торговельні фірми.

 

Санкції передбачають заборону американцям співпрацювати з особами в списку. США також хочуть, щоб цим особам заборонили функціонувати в країнах, де вони базуються.

 

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН 22 грудня 2017 року схвалила резолюцію, ініційовану США, яка посилює санкції проти Північної Кореї через тривалу провокаційну поведінку КНДР у регіоні. Документ був прийнятий одностайним голосуванням.

 

Згодом Китай припинив експортувати до Північної Кореї (КНДР) бензин, реактивне паливо, дизельне паливо та мазут. 

 

Також 26 грудня 2017 року Міністерство фінансів США оголосило про розширення санкцій проти КНДР, включивши до списку двох північнокорейських чиновників за їх роль у розробці балістичних ракет.