НОВИНИ

ЄС має намір виділити Україні €100 млн для Фонду енергоефективності

Порошенко обговорив із Шефчовичем шляхи подальшої інтеграції енергетичного ринку України до ринку ЄС.

Президент Петро Порошенко обговорив з віце-президентом Європейської Комісії з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовичем шляхи інтеграції України до енергетичного ринку. Зустріч відбулася в рамках 48-го Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

«Глава держави подякував ЄС та особисто Єврокомісару за незмінну підтримку України на шляху впровадження реформ в енергетичній сфері та зміцнення енергетичної незалежності. Президент наголосив, що Україна віддана подальшому реформуванню енергетичної галузі відповідно до своїх зобов’язань у рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства та Угоди про асоціацію з ЄС», - йдеться у повідомленні.

 

 

Також повідомляється, що співрозмовники висловили задоволення у зв’язку із завершенням роботи, необхідної для запуску Фонду енергоефективності України, до якого ЄС має намір внести 100 млн євро.

 

«Сторони обговорили шляхи подальшої інтеграції енергетичного ринку України до ринку ЄС, а також можливі механізми приєднання України до Енергетичного союзу ЄС», - додали в прес-службі.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна та Євросоюз домовились про підписання угоди про співпрацю щодо співфінансування Фонду енергоефективності.

Як відомо, в грудні 2017 року уряд затвердив статут Фонду енергоефективності та механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті 2018 року, що дозволить почати запуск роботи Фонду. У липні президент України Петро Порошенко підписав закон про Фонд енергоефективності, а також закон про енергетичну ефективність будівель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.