НОВИНИ

Розвідка повідомила, що спецслужби РФ створюють "казачьи" загони в ОРДіЛО

Зазначається, що один з ватажків терористів намагається використати зазначену ситуацію для утримання влади.

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей під керівництвом ФСБ створюють незаконні збройні формування, так звані "войcковые казачьи общества". Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони, передає медіа РНБО.

 

"Спостерігається подальша активізація діяльності так званих "войcковых казачьих обществ" під керівництвом співробітників російської ФСБ. Зокрема, вербувальники згаданих організацій проводять інтенсивну агітацію серед місцевого населення призовного віку і найманців-колаборантів", – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що один з ватажків терористів намагається використати зазначену ситуацію для утримання влади, сприяючи розширенню діяльності "казачьего" руху задля забезпечення додаткової підтримки.

 

"Активізація цих "казачьих" організацій призводить до відтоку бойовиків із так званих "Армійських корпусів". Це викликає невдоволення російського окупаційного командування", – додали в розвідці. 

 

Як повідомлялося, бойовики терористичної організації "ЛНР" заборонили працівникам "відомчих" організацій користуватися на роботі мобільними телефонами з сім-картами українського оператора "Vodafone" (до ребрендингу - "МТС"), щоб уникнути витоку інформації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.