НОВИНИ

Суд надав НАБУ доступ до телефонних розмов дружини Мосійчука

Суддя дав доступ до даних про дзвінки й SMS-повідомленням дружини нардепа за період із 26 грудня 2016 року по 1 січня 2018 року.

У Києві Солом'янський райсуд ухвалив рішення про надання детективам Національного антикорупційного бюро доступ до інформації про мобільні переговори дружини народного депутата Ігоря Мосійчука в провадженні про незаконне збагачення. Про це йдеться в матеріалах суду.

 

Так, суддя частково задовольнив клопотання НАБУ і надав доступ до даних про дзвінки й SMS-повідомленням дружини Мосійчука за період із 26 грудня 2016 року по 1 січня 2018 року.

 

Згідно з повідомленням, досудове розслідування отримало інформацію, що нардеп у 2015 році придбав будинок у селі Білогородка (Київська область), який зареєстрував на свого водія. Водночас Мосійчук заперечує придбання цього будинку. За даними Державної фіскальної служби, водій депутата протягом 2011-2016 років не одержував доходів, які б дозволили йому придбати такий будинок.

 

У НАБУ наголосили, що Мосійчук і його дружина не пізніше грудня 2016 року в'їхали в зазначений будинок і постійно там проживають. Також, зі слів детектива, два водії Мосійчука залучалися до організації ремонту й облаштування будинку.

 

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшуки у помічників народного депутата Ігоря Мосійчука. Правоохоронці тоді повідомили, що підставою для проведення слідчих дій стала інформація про те, що особи можуть зберігати документи та інші докази можливого кримінального злочину за фактом можливого вчинення нардепом злочинів, передбачених статтею 366-1 - декларування недостовірної інформації, та частиною 3 ст 368-2 - незаконне збагачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.