НОВИНИ

У Мінсоцполітики розповіли, скільки коштів потрібно на перерахунок пенсій військовим

Перерахування буде проходити в три етапи.

На перерахування пенсій військовослужбовцям у 2018 році необхідно 10 млрд гривень, у 2019 році - 17 млрд гривень. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

 

"У нас сьогодні 544 тис. пенсіонерів-силовиків. Якщо порівняти із загальною кількістю пенсіонерів - 11 700 тис. - їх не так багато. Для підвищення пенсій усім пенсіонерам (яке ми вже провели) на рік необхідно 60 млрд. А для військових пенсіонерів у 2018 році необхідно 10 млрд, у 2019 - 17 млрд гривень", - сказав Рева.

 

За його словами, перерахування пенсій військовим пенсіонерам буде проходити у три етапи.

 

Так, на першому етапі перерахунок буде провадитися за тими матеріалами, які є в Пенсійній справі, виходячи з рівня середньої зарплати в Україні 3 764,4 гривень. Далі кожен військовослужбовець може взяти довідку у своєму забезпеченні за будь-який період його служби й надати до ПФ, який зі свого боку обере два роки з найвищими коефіцієнтами й зробить ще один перерахунок з 1 січня. Останнім етапом перерахування буде 1 грудня поточного року, за рівнем нової середньої зарплати в Україні - це 5 266 гривень.

 

Читайте також: Рева розповів, коли і на скільки підвищать пенсії військовим

 

"Наші розрахунки показують, що в середньому пенсія має збільшитися на 2 300 гривень. Це в середньому. Загальна пенсійна формула, якої ми дотримуємося, така: 3 764,4 гривень множиться на індивідуальний коефіцієнт страхового стажу. У 2018 році ми будемо керуватися цифрою 5 266. У 2019 році - 5 800. У 2020 - 6 300", - додав Рева.

 

У середньому міністр прогнозує зростання пенсій військовиків на 77% за результатами реформи.

 

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрі України напрацював та передав свої пропозиції щодо підвищення пенсій військовим пенсіонерам на розгляд Ради національні безпеки та оборони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.