НОВИНИ

Присяжнюк стверджує, що до конфлікту в Kyiv Post він не причетний

Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк спростував інформацію про те, що нібито його втручання в роботу газети Kyiv Post стало причиною конфлікту у виданні. Про це Тижню повідомили у прес-службі Партії регіонів.

За словами Присяжнюка, на самому початку інтерв'ю журналіст Kyiv Post висунув пропозицію не надсилати його текст на узгодження з міністром.

«Я погодився на пропозицію журналіста про те, що текст інтерв'ю зі мною не погоджується, а відразу йде в номер», - підкреслив керівник Мінагрополітики.

«Я дав «добро», і незабаром після інтерв'ю відбув у відрядження до Китаю у складі офіційної делегації України на чолі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим. Більше ніяких контактів з журналістами цього видання я не мав», - повідомив Присяжнюк.

Коментуючи скандал у газеті Kyiv Post навколо свого інтерв'ю, міністр підкреслив, що йому нічого не відомо про те, чому текст інтерв'ю став причиною протистояння всередині редакції. У той же час він висловив припущення, що текст його інтерв'ю було використано однією зі сторін конфлікту, який вже існував в редакції газети.

«Ні контактів, ні розмов, ні вичитки тексту не було, і ніяких претензій до видання у мене теж немає», - резюмував міністр.

Нагадаємо, сьогодні редакція газети Kyiv Post заявила про початок страйку на знак протесту проти цензури з боку видавця. Журналісти протестують проти рішення видавця Мухаммада Захура звільнити головного редактора Браяна Боннера через відмову зняти з публікації інтерв'ю з міністром сільського господарства Миколою Присяжнюком. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.