НОВИНИ

День Соборності з картою України без Криму. СБУ відкрила провадження щодо інциденту на Черкащині

У Сторожинецькій районній адміністрації цей інцидент назвали «бурею в стакані» та заявили про відсутність сепаратизму в діях автора мапи.

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо організаторів урочистостей з нагоди Дня соборності України, які відбулись 22 січня у приміщенні Сторожинецького районного будинку культури Черкаської області, під час яких на сцені було розміщено власноруч намальовану мапу України без Криму. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

 

 «Оскільки в діях організаторів заходу вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч 1 ст. 110 КК України, Управлінням Служби безпеки України в Чернівецькій області 23 січня зареєстровано відповідне кримінальне провадження. Триває досудове слідство», - зазначили у прес-службі.

 

Водночас у Сторожинецькій районній адміністрації цей інцидент назвали «бурею в стакані» та заявили про відсутність сепаратизму в діях автора мапи.

 

«Інциденту немає, це буря у стакані води, я бачу там (на мапі) Крим, це не є для мене питання дискусії. Те зображення є символічним, Сторожинець – багатонаціональний район, в нас ніколи не було сепаратизму, в нас потужний патріотичний район, але якщо хтось хоче очорнити наш район, я вважаю, що це велика ганьба звинувачувати наш потужний район у такому, і висловлюю жаль, що з`явилась така новина у центральних ЗМІ, розхитувати ситуацію неприпустимо», - повідомив журналістам голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош.

 

У райцентрі Сторожинець Чернівецької області сцену будинку культури, де проходив святковий концерт до Дня соборності 22 січня, прикрасили картою України без Криму.


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.