НОВИНИ

У Давосі розпочалася офіційна програма 48-го Всесвітнього економічного форуму

Експерти провели дискусії за кількома напрямками.
У вівторок, 23 січня, у Давосі (Швейцарія) розпочалася офіційна програма 48-го Всесвітнього економічного форуму. Про це повідомляє Укрінформ.
 
Зазначається, що експерти провели дискусії за кількома напрямками.
 

"Першими відбулися панелі “Нова фінансова криза?”, “Нова парадигма здоров”я” та “Ми віримо в технології?”, - йдеться у повідомленні.

 

Відкриваючи офіційну, політичну частину форуму, його засновник Клаус Шваб заявив: “Не є таємницею те, що ми живемо у взаємопов'язаному світі, що ми всі залежимо одне від одного. І на нас лежить велика відповідальність за те, щоби показати, що лише спільними зусиллями ми можемо поліпшити ситуацію у світі”.

 

Читайте також: Порошенко виступить із промовою на економічному форумі у Давосі

 

Він підкреслив, що ніхто "поодинці не може насправді конструктивним чином впоратися з глобальним складним порядком денним".

 

Після нього слово було надане президентові Швейцарської Конфедерації Алену Берсе.

 

Зі вступною промовою виступив прем'єр-міністр Індії Нарендра Модрі, який висловив переконання, що економіка його держави розвиватиметься цього року найбільшими темпами.

 

Нинішній Всесвітній економічний форум збере близько 3 тис. лідерів у сфері економіки, політики, зокрема майже 70 глав держав та урядів, міжнародних організацій, а також коронованих осіб, представників громадянського суспільства. 

 

Форум проходить під гаслом «Спільне майбутнє в розділеному світі».