НОВИНИ

Аварія на шахті на Донеччині. Жебрівський розповів про ситуацію та стан постраждалих

Зараз вже створена комісія, яка встановить причину спалаху метану.

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що станом на вівторок, 23 січня, роботи з ліквідації аварії, що сталася напередодні на шахтоуправлінні "Покровське", тривають, зараз на місці працюють три відділення державного воєнізованого гірничорятувального загону (ДВГРС). Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

 

"Виконуються роботи по контролю кількості та складу рудникового повітря та температури, відбір проб. Пробурено 2 м свердловини з 11 південного конвеєрного штреку блоку 10 у вироблений простір", – повідомив Жебрівський.

 

Він також зазначив, що шахтарі, які постраждали під час спалаху повітряно-метанової суміші, зараз перебувають у Краматорському опіковому центрі.

 

"Як доповів мені заступник директора департаменту охорони здоров’я ДонОДА Володимир Колесник, стан чотирьох гірників лікарі оцінюють як середнього ступеня важкості, ще четверо перебувають у стані, близькому до важкого", – заявив голова Донецької військово-цивільної адміністрації.

 

Крім того, він додав, що вже створена комісія, яка встановить причину аварії.

 

Нагадаємо, 22 січня в Донецькій області на приватному "Шахтоуправлінні "Покровське" восьмеро шахтарів постраждали внаслідок спалаху метану на блоці №10.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.