НОВИНИ

Стало відомо, які країни отримають додаткові місця в Європарламенті після Brexit

Комітет Європарламенту затвердив відповідну поправку до проекту доповіді про розподіл британської квоти серед 27 країн Євросоюзу.

Франція та Іспанія отримають п'ять додаткових місць у Європейському парламенті після виходу Великої Британії з Європейського союзу. Про це повідомляє EUobserver.

 

Повідомляється, що комітет Європарламенту затвердив відповідну поправку до проекту доповіді про розподіл британської квоти серед 27 країн Євросоюзу. Раніше автори проекту доповіді заявили, що загальна кількість депутатів Європарламенту повинна становити 700. Однак в оновленому документі фігурує 706 депутатів. Зазначено, що додаткові місця також отримають Нідерланди, Польща, Ірландія, Румунія.

 

Як повідомлялося 17 січня, Нижня палата британського парламенту підтримала урядовий законопроект про вихід Великої Британії з Євросоюзу. 

 

Нагадаємо, 13 грудня 2017 року Європарламент проголосував за початок другого етапу переговорів щодо виходу Великої Британії з Європейського союзу. Уряд Великої Британії заявив, що планує законодавчо оформити точний час виходу країни з Європейського Союзу. Вихід королівства з ЄС має відбутися 29 березня 2019 року о 23:00 за лондонським часом.

 

Додамо, під час референдуму 24 червня 2016 року 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit). При цьому 62% Шотландців висловилися за збереження британського членства в ЄС, а 32% виступили за Brexit. ​Правляча в регіоні Національна партія закликала до проведення окремого референдуму, якщо позиція Шотландії буде прогнорірована під час переговорів з Брюсселем щодо Brexit.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.