НОВИНИ

У МінТОТ повідомили, які документи видані в ОРДіЛО визнаватиме Україна

За словами Туки, це свідоцтва про народження і смерть.

Заступник глави Міністерства з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука повідомив, що відповідно до закону про деокупацію Донбасу єдині документи, видані в окупованих районах Луганської та Донецької областей, які визнаватиме Україна – це свідоцтва про народження і смерть. Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

 

"Для мене найбільш не очікувано, що цим законом визнали єдині документи, які надаються так званою "владою" ОРДЛО, – це документи про факти народження і факти смерті, бо ми півроку витратили часу для того, щоб разом із МОЗ (Міністерство охорони здоров'я - Ред.) з залученням Червоного Хреста розробити механізм, яким чином можна ці документи в законодавче поле України імплементувати ", – заявив Тука.

 

Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада ухвалила проект закону №7163 про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей. 

 

Європейський союз висловив підтримку дипломатичному врегулюванню конфлікту на Донбасі та заявив, що прийнятий Верховною Радою закон про деокупацію спрямований на врегулювання внутрішнього цивільного і військового порядку в Україні. Натомість Федеральний уряд Німеччини вирішив перевірити законопроект про деокупацію Донбасу на предмет того, чи відповідає він мінським домовленостями. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.