НОВИНИ

Кіностудія Довженка заявила про спробу передачі частини її землі "дочці" Роснєфті

Виділення ділянки ТОВ "Трансбуд" було прийнято земельною комісією Київради 12 грудня 2017 року.

Національна кіностудія ім. Довженка заявляє про спробу передачі частини її земельної ділянки компанії "Трансбуд", що є "дочкою" російської "Роснєфті". Про це повідомили у прес-службі кіностудії.

 

Зазначається, що виділення ділянки ТОВ "Трансбуд" було прийнято земельною комісією Київради 12 грудня 2017 року.

 

"На комісії Київської міської ради були присутні представники Кіностудій, які були категорично проти відчуженню землі. Спочатку депутати дослухались до аргументів користувачів землі та не підтримали виділення ділянки ТОВ “Трансбуд”, але після того як представники Кіностудії пішли з засідання, депутат Михайленко Владислав з голосу підняв питання про переголосування, і врешті-решт рішення було прийнято", - йдеться у повідомленні.

 

У прес-службі додали, що 22 січня проект рішення буде розглядатись  на комісії паливно-енергетичного комплексу за головуванням Володимира Бондаренко.

 

Повідомляється, що 1997 року була укладена угода між державною кіностудією ім.О.Довженка та ТОВ "Бомонд-АЗС". У власності Кіностудії був підвал і кілька цистерн для заправки автомобілів, і щоб все це не простоювало, Кіностудія домовилась з ТОВ “Бомонд-АЗС” про спільну діяльність. Кіностудія надає в оренду підвал та цистерни, а ТОВ “Бомонд-АЗС”, купує паливо, слідкує за інфраструктурою та обслуговує автозаправку. Прибуток розподіляється між партнерами.

 

Зазначається, що умови договору між кіностудією та ТОВ "Бомонд-АЗС" не передбачали перехід права власності майна.

 

"А в 2005 році з'являється невідоме судове рішення (в реєстрі судових рішень – відсутнє), про те що державний підвал вже не державний, а приватний. В подальшому підвал продавався ще кілька разів мабуть щоб заплутати сліди. 2008 року власником приміщення стала компанія "Трансбуд", - зазначили в кіностудії.

 

"Далі стає цікавіше. Компанія "Трансбуд" подає документи до Київміськради на виділення земельної ділянки, яка знаходиться в межах площі, яку кіностудія ім. Довженка отримала ще в 1952 році. ТОВ "Трансбуд" хоче отримати землю на підставі того, що у них є забудова на цій ділянці", - додали у прес-службі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.