НОВИНИ

Олімпіада-2018. МОК не допустив до участі 111 російських спортсменів

В Олімпійському комітеті наголосили, що поставилися до відбору дуже серйозно.

Міжнародний олімпійський комітет розробив список російських спортсменів, яких можуть запросити до участі в Олімпійських іграх у Пхьончхані цього року. Про це повідомляється на сайті МОК.

 

Зазначається, що попередній список із 500 російських спортсменів скоротили на 111 осіб. Тепер МОК може допустити до Олімпіади 389 учасників з Росії.

 

"Більше 80 відсотків спортсменів у цьому списку не брали участь в Олімпійських Зимових Іграх Сочі 2014 року. Це показує, що це нове покоління російських спортсменів", - вважають у МОК.

 

У решти 111 росіян ще не перевірені повторно тести на допінг з Сочі-2014 або МОК ще не отримав їхніх зданих допінг-проб.

 

В Олімпійському комітеті наголосили, що поставилися дуже серйозно до відбору російських спортсменів.

 

"Усі наші рішення були прийняті консенсусом групи стосовно кожного окремого спортсмена, кожен з яких розглядався анонімно", - розповіла голова групи, яка обирає спортсменів РФ, Валері Фурнерон.

 

За її словами, у середньому, ця група російських спортсменів здала більше тестів на допінг, ніж спортсмени з будь-яких інших країн.

 

Нагадаємо, 5 грудня 2017 року Міжнародний олімпійський комітет призупинив членство Олімпійського комітету Росії в організації і відсторонив збірну РФ від участі у зимових Іграх-2018.

 

Раніше газета The New York Times опублікувала дані про підготовку маніпуляцій РФ на Олімпіаді в Сочі. Так, за чотири дні до початку Олімпіади голова Московської антидопінгової лаборатрії Грігорій Родчєнков передав міністру спорту РФ Віталію Мутку список атлетів, чиї допінг-проби планувалося підміняти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.