НОВИНИ

Євросоюз відреагував на закон про деокупацію Донбасу

Водночас у ЄС заявили, що підтримують повну імплементацію мінських домовленостей на засадах мирного і сталого врегулювання конфлікту на сході Україні.

Європейський союз висловив підтримку дипломатичному врегулюванню конфлікту на Донбасі та заявив, що прийнятий Верховною Радою закон про деокупацію спрямований на врегулювання внутрішнього цивільного і військового порядку в Україні. Про це в п'ятницю, 19 січня, заявила речниця ЄС, пише Укрінформ.

 

"Цей закон стосується внутрішньої організації українських цивільних і військових структур у контексті конфлікту на сході України з огляду на майбутню реінтеграцію територій, які нині є непідконтрольними українському керівництву", – йдеться в поівдомленні.

 

Зазначається, що "Євросоюз підтримує повну імплементацію мінських домовленостей на засадах мирного і сталого врегулювання конфлікту на сході Україні".

 

"Ми очікуємо, що дипломатичні зусилля у вирішенні конфлікту, зокрема у форматі "Нормандської четвірки" та Тристоронньої контактної групи, продовжуватимуться на засадах виконання усіх відповідних зобов’язань", – заявила речниця ЄС.

 

Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада ухвалила проект закону №7163 про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.