НОВИНИ

У КМДА розповіли про заходи з нагоди Дня Соборності України

Зокрема, 22 січня відбудеться церемонія урочистого покладання квітів до пам'ятника Шевченку та Грушевському за участю керівництва держави та міста.

В Києві запланована низка заходів із нагоди Дня Соборності України, який святкують 22 січня. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

 

Зокрема, відбудеться церемонія урочистого покладання квітів до пам’ятника Шевченку та Грушевському за участю керівництва держави та міста.

 

"Також квіти покладатимуть до пам’ятників, пам’ятних знаків і місць поховань видатних діячів Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях", — розповідають у КМДА.

 

Також 22 січня на мосту ім. Патона відбудеться акція "День Соборності України"», а на тротуарній частині вулиці Хрещатик (від Європейської до Бессарабської площі) триватиме Всеукраїнська казначейська акція "Об’єднаймо Україну".

 

 

У музеях та бібліотеках Києва відкриють експозиції з історії УНР та ЗУНР, що розкажуть про те, яку роль вони відіграли в процесі здобуття Україною незалежності. 

 

У прес-службі КМДА також зауважили, що на час відзначення Дня Соборності можливе обмеження руху транспорту із відповідним внесенням змін у рух громадського транспорту в місцях проведення заходів.

 

Так, з 11:00 до 12:00 22 січня рух транспорту заборонять на вулиці Архітектора Городецького, а саме: від вулиці Хрещатик до вулиці Заньковецької в обох напрямках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.