НОВИНИ

У Білорусі прокоментували пропозицію Трампа змінити місце проводення переговорів по Донбасу

У білоруському МЗС заявила, що переговори можна перенести хоч в Антарктиду, якщо буде впевненість в їхньому успіху.

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що успіх переговорів щодо Донбасу не залежить від місця їхнього проведення. Про це повідомляє пре-служба МЗС Білорусі.

 

"Навряд чи що-небудь залежить від місця проведення переговорів. Переговори щодо України можна перенести хоч в Антарктиду, якщо буде впевненість у їхньому успіху. Але для появи цієї впевненості треба, щоб всі залучені до конфлікту сторони, а також нібито "сторонні", але вельми зацікавлені держави були щиро націлені на припинення кровопролиття", — наголосив він, коментуючи слова президента США Дональда Трампа про зміну місця переговорів щодо Донбасу.

 

Макей додав, що, на відміну від інших, Білорусь "за лаврами миротворця не женеться".

 

"Не Білорусь напрошувалася як майданчик для проведення переговорів щодо України, а керівники країн нормандської четвірки висловили прохання до Лукашенка прийняти у себе учасників зустрічей щодо врегулювання українського конфлікту", — зауважив він.

 

Міністр нагадав, що Лукашенко неодноразово пропонував варіанти врегулювання "кризи", в тому числі готовність забезпечити контроль білоруськими миротворцями українсько-російського кордону й лінії зіткнення.

 

Як повідомлялось, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв на прес-конференції у Нью-Йорку заявив, що президент США Дональд Трамп запропонував перенести з Мінська в інше місце переговори по Донбасу.