НОВИНИ

Трамп запропонував перенести переговори по Донбасу з Мінська в інше місце

Наразі досягнута домовленість працювати в цьому напрямку.

Президент Сполучених Штатів Америки (США) Дональд Трамп запропонував перенести з Мінська в інше місце переговори по Донбасу. Про це заявив президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв на прес-конференції у Нью-Йорку за підсумками засідання Ради безпеки ООН, передає російський "Інтерфакс".

 

Він зазначив, що наразі досягнута домовленість працювати в цьому напрямку.

 

"Ми говорили про те, що "Мінськ-1" застопорився, у глухому куті, потрібен "Мінськ-2". Він (Дональд Трамп – ред.) говорить: "Давай в іншому місці (проведемо – ред.)". Я кажу: "Давайте", - розповів Назарбаєв.
 

"Взагалі це спочатку мало бути в Казахстані. Я поїздки робив, щоб зібрати всіх, щоб зустрілися там. Так домовилися, що в цьому напрямку будемо працювати", - додав Назарбаєв.

 

"Мінські домовленості зайшли в глухий кут, я вважаю. Зараз миротворців треба вводити в Донбас і Луганськ, щоб вони визначили кордон. Треба якось зближувати їхні позиції, підходити до взаєморозуміння. Цього взаєморозуміння сьогодні немає", - сказав Назарбаєв.

 

Як повідомлялося, українська сторона в Тристоронній контактній групі в Мінську просуватиме створення робочої підгрупи з обговорення модальностей повернення Україні контролю над державним кордоном із Російською Федерацією на Донбасі.