НОВИНИ

Комітет виборців назвав найбільш непродуктивних депутатів 2017 року

За даними КВУ, 11 народних депутатів, 5 із яких є членами фракції "Опозиційний блок", не зареєстрували жодного проекту закону за рік

У 2017 році 11 народних депутатів, 5 із яких є членами фракції "Опозиційний блок", не зареєстрували жодного проекту закону за рік. Про це повідомляється на сайті Комітету виборців України.

 

До такого переліку потрапили Сергій Льовочкін, Дмитро Добкін, Євген Бакулін, Тарас Козак, Денис Омельянович із фракції "Опозиційний блок", позафракційні Павло Балога, Едуард Матвійчук, Тетяна Донець із "Народного Фронту", Наталія Агафонова із БПП, а також нардепи-втікачі Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

 

"Продуктивність їх роботи за три роки є наступною: С. Льовочкін – 8 проектів законів подано/0 прийнято, Д. Добкін – 1/0, Є. Бакулін – 4/0, Т. Козак – 26/1, Д. Омельянович – 1/0, П. Балога – 1/0, Е. Матвійчук – 43/2, Т. Донець – 25/1, Н. Агафонова – 14/1", — зазначають у КВУ.

 

Також у Комітеті виборців додали, що в середньому в 2017 році один народний депутат зареєстрував 15 законопроектів. Всього за рік було зареєстровано 1,3 тис. проектів законів і прийнято 162 закони.

 

При цьому серед найпродуктивніших депутатів у 2017 році члени фракції "Блоку Петра Порошенка" Андрій Шинькович та Марія Іонова, а також член "Самопомочі" Ірина Подоляк.

 

Так, законами стали по дев’ять законопроектів авторства Шиньковича та Іонової, а також вісім – Подоляк.

 

Раніше у Комітеті виборців України (КВУ) назвали прізвища десяти народних депутатів, які прогуляли у 2017 році усі пленарні засідання Верховної Ради. Серед них: Євген Бакулін, Дмитро Добкін, Дмитро Ярош, Михайло Добкін, Іван Фурсін, Віталій Чепинога, Геннадій Бобов, В’ячеслав Богуслаєв, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.