НОВИНИ

У КМДА розповіли про план заходів до Дня героїв Небесної сотні

Тематичні виставково-інформаційні заходи відбуватимуться з 15 січня до 15 березня.

У Києві відбудеться низка заходів з нагоди вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності, які приурочені до Дня героїв Небесної сотні 20 лютого. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

 

"КМДА підтримано ініціативу Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності щодо проведення з 15 січня до 15 березня тематичних виставково-інформаційних заходів. Ці заходи триватимуть з 9:00 до 22:00 на Майдані Незалежності", - йдеться в повідомленні.

 

Зокрема, як зазначається, довкола Монументу Незалежності діятиме виставка "Майдан: ландшафти пам'яті", яка міститиме інформацію та зображення про події та учасників Революції Гідності, а також про нинішні процеси збереження та увічнення пам'яті.

 

Крім того, експозиція розповідатиме й про різні аспекти створення цього меморіального комплексу.

 

"На майдані Незалежності, між Монументом Незалежності та вулицею Хрещатик, для громадської оцінки проектних пропозицій розмістять виставку "Меморіал Героїв Небесної Сотні". Виставка знайомитиме з проектами учасників міжнародного архітектурного конкурсу (номінація "Меморіал")", - додали в прес-службі.

 

Додамо, на 20 лютого в Будинку Актора запланований концерт пам'яті Героїв Небесної сотні. 

 

Нагадаємо, 5 грудня Генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні – Музею Революції гідності Ігор Пошивайло висловив надію, що у зв’язку з великим масштабом проекту музей буде побудовано лише через п’ять років.

 

Додамо, у вересні заступниця директора музею Революції Гідності Антоніна Пипко запропонувала громадськості звернутися до Академії наук з пропозицією передати приміщення магазину "Емпоріум" на вул. Грушевського в оренду музею для тимчасової експозиції.

 

Як повідомлялося, у січні 2016 року в Україні зареєстрували Музей Майдану - Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні - Музей Революції Гідності, присвячений масовим протестам на Майдані Незалежності в центрі Києва взимку 2013-2014 рр. Директором призначили Ігоря Пошивайла, але питання з розташуванням не вирішили. В УІНП заявили, що відсутність приміщення для адміністрації фондосховища та експозиції Музею Революції Гідності ставить під загрозу збереження зібраної колекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.