НОВИНИ

  ▪   Роман Кошмал

В університеті Шевченка прокоментували скасування стаціонарних занять до весни

Аудиторні заняття почнуться з 1 березня, зараз у студентів тривають виробничі, навчальницькі та науково-дослідні практики поза межами університету.

Інформацію про відсутність коштів для оплати за тепло та електроенергію у Київському національному університеті ім. Шевченка називають фейком. Про це у коментарі Тижню повідомив проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров.

 

"Навесні минулого року студентський парламент університету, як вищий орган студентського самоврядування, звернувся до ректора з проханням при укладанні графіку навчального процесу на 2017-2018 навчальний рік посприяти у вирішенні двох питань: перше – це зробити так, щоб новорічно-різдвяні свята студенти святкували вже склавши зимову сесію, а друге – це те, щоб у зимовий період мінімізувати навчання у корпусах, оскільки частина наших корпусів побудована тоді, коли було дешеве опалення і там нагрівання відбувалося при точній тепловій вентиляції, іншими словами закачувалося гаряче повітря через нагрівачі, що сьогодні абсолютно дорого і не ефективно. Тому ректор доручив, відповідно до Закону України про  вищу освіту, укласти графік навчального процесу саме таким чином. Він був сформований ще у березні місяці минулого року і оприлюднений на сайті університету та на інформаційних стендах факультетів", - сказав Бугров.

 

Проректор наголосив, що другий семестр навчань починається з 24 січня і триває по 30 червня.

 

"У цьому семестрі аудиторні заняття тривають з 1 березня по 8 червня. З 24 січня по  28 лютого тривають виробничі, навчальницькі та науково-дослідні практики поза межами університету", - додав Бугров.

 

Також він підкреслив, що за січень місяць оплата за житлово-комунальні послуги від університету надійшла у повному обсязі, за лютий вже зроблена передплата.

 

"Ми розглядаємо цю новину (про відсутність коштів для оплати за тепло та електроенергію - Ред) як фейк, як перекручення інформації", - додав проректор.

 

Крім того, Бугров повідомив, що у частині корпусів тривають навчання, оскільки у них інший графік навчального процесу. Гуртожитки також працюють.

 

Нагадаємо, що 16 січня експерт з енергетики Андрій Герус повідомив у Facebook, що університет Шевченка скасував заняття до весни через відсутність коштів для оплати за тепло та електроенергію.

 

"Формально це називається "дистанційне навчання". Але всі розуміють, що ні методики дистанційного навчання, ні кваліфікації викладачів для дистанційного навчання у нас нема. Ну читайте книжки, розв'язуйте задачі. У студентів свої плани: трохи відпочити, трохи підзаробити", - написав Герус.

 

За його словами, рекомендацій і настанов студенти не отримали.

 

Як повідомлялося, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) вирішила знизити ціну на опалення для киян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.