НОВИНИ

У Держкомтелерадіо заборонили ввозити в Україну 25 книг з РФ

Зокрема, заборонено для ввезення видані в Росії "Сталінград" Ентоні Бівора, дві книги з серії "Історія Російської держави" Бориса Акуніна.

Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну 25 виданих в РФ в 2015-2017 роках книг. Про це йдеться у переліку заборонених до реалізації в Україні книг затвердженому 10 січня.  

 

Зокрема заборонено для ввезення видані в Росії "Сталінград" Ентоні Бівора, дві книги з серії "Історія Російської держави" Бориса Акуніна, "Дочка Леніна - Погляд на історію" Едварда Радзинського, "Моїй Матильди. Любовні листи і щоденники Миколи Другого" Бориса Соколова, "Православ'я. Чесна розмова" протоієрея Всеволода Чапліна та інші, включаючи кілька найменувань дитячої літератури, в тому числі підручники.

 

Рішення про заборону було прийняте "на підставі негативного висновку експертної ради з питань аналізу та оцінки друкованої продукції".

 

Нагадаємо, що у грудні 2017 року Державний комітет з телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну 20 книг, виданих в Росії, зокрема казок про богатирів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.