НОВИНИ

У НАЗК відмовилися повідомити результати перевірки декларації екс-глави Нацбанку

У відомстві заявили, що станом на 12 січня вже проведено повну перевірку декларації Гонтаревої за 2016 рік.

Національне агентство із запобігання корупції  відмовилося повідомити результати повної перевірки електронної декларації за 2016 рік колишньої очільниці Нацбанку Валерії Гонтаревої. Про це йдеться у відповіді НАЗК на запит Українських Новин.

 

У відомстві повідомили, що станом на 12 січня проведено повну перевірку декларації Гонтаревої за 2016 рік і готується відповідний проект рішення, що має бути розглянутий і затверджений на засіданні НАЗК.

 

Зазначається, що під час повної перевірки агентство не отримало відповіді на запит, спрямований у Міністерство юстиції.

 

Водночас НАЗК відмовилося надати результати проведеної перевірки й інформацію про виявлені порушення.

 

"До ухвалення рішення про результати повної перевірки декларації за 2016 рік, поданої Гонтаревою В.О., Національне агентство відмовляє в наданні інформації про результати цієї перевірки", - йдеться в повідомленні.

 

НАЗК вважає, що шкода, яка може бути нанесена репутації Гонтаревої, переважає над правом громадськості знати відповідну інформацію.

 

Як повідомлялося, глава Національного банку України Валерія Гонтарева офіційно заявила про свою відставку з 10 травня 2017 року.

 

У серпні ЗМІ повідомили, що детективи Національного антикорупційного бюро розпочали досудове розслідування за фактами можливого декларування недостовірної інформації екс-головою Національного банку України Валерією Гонтаревою. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.