НОВИНИ

Держзрада полковника ЗСУ. Суд долучив телефонні розмови до справи Без’язикова

Як переконує обвинувачення, в частині розмов Без'язиков виступає безпосереднім учасником, в решті – просто згадується.

Шевченківський райсуд Києва долучив розшифровані телефонні розмови як докази до справи про держзраду, в якій фігурує полковник Збройних сил Іван Без'язиков. Про це повідомляє "5 канал".

"За твердженням прокурора, вони (ці розмови - ред.) доводять перехід підсудного на бік противника в умовах війни", - зазначається у повідомленні.

Як переконує обвинувачення, в частині розмов Без'язиков виступає безпосереднім учасником, в решті – просто згадується.

"Випливає, що пан Без'язиков не був ніяким військовополоненим. Він, відповідно до ієрархії, займав не останню позицію в цій організації, надаючи вказівки та доручення іншим членам терористичної організації", - прокоментував прокурор Олег Пересада.

Сам підсудний і його захист відкидають твердження обвинувачення.

"Є серія розмов, які я би назвав "намагання бойовиків дискредитувати полоненого". Не тільки Без'язикова намагались дискредитувати. Були звичайні солдати, були люди, яких самі бойовики вважали суперполоненими. Тобто полонені, за яких можна отримати 15 осіб", - зазначив адвокат Олег Веремієнко.

Крім того, Без'язиков попросив надати охорону його родині, якій, на його думку, загрожує небезпека.

Наступне засідання у цій справі відбудеться 22 січня.

Нагадаємо, 12 грудня 2016 року Без'язикова затримали за підозрою у співпраці з "ДНР". За даними СБУ, військовий розвідник, полковник ЗСУ, звільнений з полону бойовиків влітку 2016 року, мав посвідчення, підписане ватажком "ДНР" Олександром Захарченком.

14 грудня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід підозрюваному у зв'язках із бойовиками полковнику ЗСУ Без’язикову у вигляді утримання під вартою до 8 лютого. У лютому Печерський районний суд Києва продовжив термін утримання під вартою.

29 грудня йому оголосили про підозру у держзраді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.