НОВИНИ

Правоохоронці відновили розслідування у кримінальній справі проти Шабуніна

Допит організували з ініціативи Філімоненка.

Поліція вирішила відновити розслідування у кримінальному провадженні щодо голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. Про це повідомляє сайт Центр протидії корупції.

 

«Відразу після зимових свят слідчі Дніпровської поліції взялися з новими силами за "справу Шабуніна". Сьогодні, 15 січня, в приміщенні Дніпровського районного відділку поліції мав відбутися одночасний допит голови Центру Протидії Корупції Віталія Шабуніна та помічника народного депутата Всеволода Філімоненка», - йдеться у повідомленні.

 

Також повідомляється, що допит організували з ініціативи самого Філімоненка.

 

«Факт підтвердження журналістської діяльності Філімоненком потрібен слідчим саме для інкримінування Шабуніну більш тяжкої статті кримінального кодексу», – наголосила юристка ЦПК Олена Щербан.

 

За її словами, Філімоненко «перетворив допит на фарс і прийшов на нього з «групою підтримки».

 

«Приніс на допит шоколадки та почав роздавати їх всім присутнім», - додала Щербан.

 

Нагадаємо, 16 серпня 2017 року Дніпровський районний суд Києва відпустив під особисте зобов'язання керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, який підозрюється в завданні тілесних ушкоджень громадянину Всеволоду Філімоненку.

 

Віталію Шабуніну оголосили підозру за ст. 122 ККУ в завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості Всеволоду Філімоненку, який називає себе журналістом. У документі сказано, що 8 червня 2017 року біля Дніпровського військкомату Києва Шабунін завдав удар по обличчю Філімоненка, що "спричинило тривалий розлад здоров'я останнього у вигляді закритої травми обличчя". До цього Шабуніну інкримінували ч. 2 ст. 345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу, але прокуратура змінила статтю, оскільки виникли сумніви, що Філімоненко справді журналіст.

 

8 червня між головою Віталієм Шабуніним та Всеволодом Філімоненком, який представлявся журналістом, стався конфлікт біля Дніпровського військкомату Києва. Шабунін ударив Філімоненка по обличчю, за його словами, за образу колеги. Сам Шабунін у соцмережі звинувачував Філімоненка у веденні замовної кампанії з метою компрометування.