НОВИНИ

В АП відреагували на критику МВФ щодо законопроекту про Антикорупційний суд

У президента заявили, що усі дискусії щодо тих чи інших норм мають відбуватися в рамках правового поля в українському парламенті.

Законопроект про Вищий антикорупційний суд розроблений президентом Петром Порошенком у відповідності до Конституції України та згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії. Про це йдеться у коментарі прес-служби Адміністрації президента України.

 

«Законопроект про Антикорупційний суд розроблений у відповідності до Конституції України та згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії», - йдеться у повідомленні.

 

В Адміністрації президента заявляють, що сьогодні проект закону перебуває у Верховній Раді, тому «всі дискусії щодо тих чи інших норм мають відбуватися в рамках правового поля в українському парламенті».

 

Також в АПУ вказали на те, що президент Петро Порошенко неодноразово підкреслював, що керівництво держави має політичну волю для створення незалежного Антикорупційного суду.

 

Раніше у МВФ заявили, що ухвалення президентського законопроекту про Антикорупційний суд у його нинішній редакції означатиме порушення Києвом своїх зобов’язань перед міжнародними партнерами.

 

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року у Верховній Раді зареєстрували законопроект "Про Вищий антикорупційний суд", внесений президентом України Петром Порошенком. Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що Антикорупційний суд в Україні необхідно створити терміново.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.