НОВИНИ

У Порошенка озвучили суму збитків від окупації Донбасу

Зазначається, що розмір збитків перевищує суму в 50 млрд доларів.

Заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко на засіданні Погоджувальної ради сказала представник президента України у Верховній Раді заявила, що сума збитків від окупації Донбасу сягає приблизно 50 млрд доларів. Про це повідомляє УНІАН.

За словами представника президента у Раді, вкладати кошти також потрібно буде у відновлення регіону.

"На сьогоднішній день уже збитки, які прораховуются від окупації Донбасу, сягають більше 50 млрд доларів Сполучених Штатів Америки. І ми не говоримо про ті витрати, які понесе Україна, коли поверне ці території і доведеться вкладати кошти на відновлення - інвестиційні кошти", - наголосила Луценко.

Нагадаємо, 15 січня  голова місії Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) до України Рона ван Родена у листі заявив, що ухвалення президентського законопроекту президента України Петра Порошенка  про Антикорупційний суд у його нинішній редакції означатиме порушення Києвом своїх зобов’язань перед міжнародними партнерами. Лист на трьох сторінках пояснює, чому такий закон не дозволить створити суд, який користувався би довірою в Україні та за кордоном. Найбільший блок претензій пов’язаний із питанням відбору суддів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.