НОВИНИ

Разом до перемоги. У Литві під час телемарафону зібрали понад €82 тисячі для підтримки Донбасу

Організаторами виступили міжнародна волонтерська організація "Blue/Yellow" та Литовське національне радіо і телебачення.

Під час благодійного марафону "Разом до перемоги" на національному литовському телеканалі LRT було зібрано 82,7 тис. євро для потреб східних регіонів України, які постраждали внаслідок російської агресії. Про це повідомили у прес-службі посольства України в Литовській республіці.

Зазначається, що організаторами марафону виступили міжнародна волонтерська організація "Blue/Yellow" та Литовське національне радіо і телебачення.

 

"Участь у телемарафоні взяли українські військовослужбовці та волонтери зі Сходу України, група українських дітей зі східних регіонів нашої держави, які навчаються у Вільнюському будинку литовців, голова волонтерської організації «Blue/Yellow» Й.Охман, представники оргкомітету телемарафону, литовського політикуму, Посол України в ЛР з дружиною, глави дипломатичних місій Грузії, Латвії та Естонії, акредитовані у Литві, чинники МЗС Литви та Міноборони Литви, співробітники Посольства, актив української громади Литви та литовська громадськість", - йдеться у повідомленні.

 

У рамках телемарафону свої музичні твори представили численні виконавці з України, Литви та Латвії.

 

"Лише упродовж прямого ефіру благодійного телемарафону глядачі надіслали біля 82 тисячі 700 євро, отримувач яких - організація «Blue/Yellow», що надає допомогу постраждалим внаслідок російської агресії на території Донецької та Луганської областей, українським військовим, їхнім родинам, дітям, які втратили батьків, а також потерпаючим від військових дій в цих областях України міським громадам", - додали у посольстві.

Як повідомлялося, уряд Федеративної Республіки Німеччина для підтримки проектів гуманітарної допомоги з метою психосоціальної опіки осіб, постраждалих внаслідок триваючого конфлікту на сході України додатково виділить близько 750 тисяч євро протягом 2018-2019 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.