НОВИНИ

Звернення Порошенка до ФСБ. В АП назвали заяву низькопробним фейком

"Документи" виготовлені і закинуті телекомпанії Руставі-2 спецслужбою Росії.

У ніч на неділю, 14 січня, прес-служба президента України Петра Порошенка спростувала його нібито "звернення в Федеральну службу безпеки Росії", поширені через засоби масової інформації в Грузії. Про це повідомляється на сайті президента.

 

"Оприлюднені так звані «документи» від імені Петра Порошенка є низькопробною підробкою та фейком, виготовленим і закинутим телекомпанії Руставі-2 спецслужбою Росії. Найкрасномовніше про провал ФСБ свідчить факт, який легко перевірити. Олексій Порошенко одружився у Києві у вересні 2013 року, тому у старшого сина Петра Порошенка у 2007 році не було дружини", - йдеться у повідомленні.

 

Прес-служба Адміністрації Президента також звернулася до ЗМІ з проханням не поширювати фейкову інформацію, що носить явно замовний з боку країни-агресора характер.

 

"З боку медіа, які поширили неперевірену інформацію, зокрема «Українська правда» і Newsone, розраховуємо на публічне вибачення", - додали в АП.

 

Нагадаємо, увечері 13 січня грузинський телеканал "Руставі-2" повідомив, що його програма "Кур'єр" з конфіденційних джерел отримала нібито заяву Петра Порошенка у Федеральну службу безпеки Росії датовану 3 лютого 2007 року. Порошенко начебто обіцяв під час перебування на території Росії «неухильно дотримуватися російського законодавства, не брати участь в діяльності, спрямованій проти інтересів РФ». На той час Порошенко був народним депутатом і його не впустили на територію РФ. Серед іншого у «зверненні» йшлося, що Порошенко регулярно відвідує Санкт-Петербург, «де проживають батьки дружини мого сина Олексія».