НОВИНИ

Порошенко підписав указ щодо захисту прав дітей-сиріт

Документ передбачає захист особистих прав і майнових інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа". Про це в суботу, 13 січня, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

 

Так, документ передбачає захист особистих прав і майнових інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також указ запроваджує грошову компенсацію зазначеним дітям для одержання житла і відповідні субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на виплату цих компенсацій.

 

Крім того, Кабміну доручили щорічно передбачати в держбюджеті видатки для будівництва малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, житла для дитячих будинків сімейного типу та соціального житла. Уряд також має опрацювати питання щодо розробки типових проектів та вимог для будівництва і підвищення розміру державної соціальної допомоги.

 

Нагадаємо, 9 січня президент України Петро Порошенко підписав зміни до закону щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.