НОВИНИ

СБУ відкрила провадження за фактом роботи німецьких компаній в окупованому Криму

Деталі досудового розслідування не розголошуються.

Головне управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим проводить слідчі дії в рамках кримінального провадження про можливу роботу німецьких компаній «DHL Express», «Adidas», «Puma» на анексованому півострові. Про це йдеться у відповіді відомства на запит видання "Крим.Реалії".

 

«Повідомляємо, що відомості Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України щодо можливого здійснення господарської діяльності з продажу на тимчасово окуповану територію Криму німецькими компаніями «DHL Express», «Adidas», «Puma» долучені до матеріалів кримінального провадження, досудове розслідування якого здійснює слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим. Зараз тривають слідчі дії», - йдеться в документі.

 

 

У відомстві додали, що деталі досудового розслідування не розголошуються в зв'язку зі ст. 222 КК України.

 

Раніше в прокуратурі Автономної Республіки Крим повідомили, що Служба безпеки України перевірить інформацію українського міністерства про можливу роботу німецьких компаній «DHL Express», «Adidas», «Puma» в окупованому Криму.

 

Нагадаємо, 6 грудня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України заявило про незаконну діяльність німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в анексованому Криму. На підтвердження МінТОТ вказало адреси магазинів і представництв вказаних компаній у Криму. У відповідь на запит DW про діяльність компанії DHL Express в Криму прес-служба компанії заявила, що під час обслуговування своєї глобальної поштової та логістичної мережі суворо дотримується торговельного законодавства. Публічних коментарів Adidas і Puma з цього приводу немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.