НОВИНИ

У Нацполіції підбили підсумки роботи за 2017 рік – інфографіка

Правоохоронці стверджують, що за минулий рік кількість злочинів знизилася на 14%.

У Національній поліції України розповіли про кількість та види злочинів, а також про результати роботи правоохоронців за 2017 рік. Про це в п'ятницю, 12 січня, повідомляє прес-служба поліції.

 

Зазначається, що за 2017 рік кількість злочинів знизилася на 14%. Так, у 2016 було зареєстровано понад 573,3 тис., а в 2017 – близько 495,8 тис.

 

Однак, у порівнянні з минулим роком, зросла кількість злочинів пов'язаних із наркотиками, підробкою документів, незаконним поводженням зі зброєю та службовими злочинами. Водночас, як і в минулому році, найбільше злочинів у 2017 році найпоширенішим злочином були крадіжки.

Крім того, у Нацполіції назвали фактори, які впливають на криміногенну ситуацію в країні, серед них: соціально-економічний (збільшення споживчих цін, ріст безробіття, зниження рівня соцзахисту); проведення АТО; "закон Савченко"; лібералізація суддів тощо.

 

Нагадаємо, що в листопаді Україна посіла 113 місце в списку країн з найбільш високим рівнем організованої злочинності (рейтинг склали фахівці Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ)), усього в переліку було 137 країн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.