НОВИНИ

Суд відмовився відсторонити від посади главу Інституту агроекології, якого затримали на хабарі в $300 тис

У реєстрі наразі оприлюднено тільки вступну і результативну частину рішення.

У Києві Солом’янський райсуд відмовився відсторонити від посади директора Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук Ореста Фурдичка, якого затримали на хабарі в розмірі 300 тис дол. США. Про цей йдеться в ухвалі суду від 2 січня, пише Судовий репортер.

 

Таким чином, суд відмовив детективу Національного антикорупційного бюро в клопотанні.

 

Зазначається, що в реєстрі наразі оприлюднено тільки вступну і результативну частину рішення.

 

Нагадаємо, 30 грудня детективи НАБУ затримали за підозрою у вимаганні хабара директора Інституту агроекології і природокористування Національної аграрної академії наук України Ореста Фурдичка.

 

За версією слідства, він вимагав ці гроші у засновника компанії "Сател Українка", діючи у змові з колишнім директором підприємства. За винагороду в загальній сумі $500 тис Фудичко нібито пообіцяв не розривати договір спільної діяльності із будівництва житлового комплексу на земельній ділянці Інституту. Зараз у справі є двоє підозрюваних Фурдичко і колишній директор "Сател Українка".

 

1 січня суд застосував до Фурдичка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в три млн грн. Екс-директора "Сател Українка" також арештовано з можливістю звільнення під заставу в один млн грн.