НОВИНИ

ОБСЄ зафіксувала збільшення кількості вибухів на Донбасі

Зокрема, состерігачі зафіксували вибухи в окупованих Дебальцеве, Горлівці, селищі Грозному і контрольованому Україною Широкіно.

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксували збільшення кількості вибухів на Донбасі, за добу було зафіксовано близько 410. Про це йдеться у звіті місії станом на 10 січня.

"В Донецькій області Спеціальна моніторингова місія задокументувала більше порушень режиму припинення вогню, включаючи близько 410 вибухів, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (близько 235 вибухів)", - йдеться у звіті місії.

Так, у ніч на 10 січня камера спостерігачів місії в районі Донецької фільтрувальної станції зафіксувала 48 вибухів, викликаних невизначеним озброєнням, ще було зафіксовано проліт 270 снарядів.

Крім того, спостерігачі, перебуваючи на залізничній станції в окупованій Ясинуватій, протягом трьох з половиною годин чули 90 невизначених вибухів і не менше 900 черг і постріли з великокаліберного кулемета і стрілецького озброєння відповідно на відстані 1-7 км зі сторони південно-заходу на північ.

Згідно з повідомленням, у Світлодарську спостерігачі чули 45 вибухів – на відстані близько п'яти кілометрів зі сторони південно-сходу, півдня та південного заходу. Також ОБСЄ фіксувала вибухи в окупованих Дебальцеве, Горлівці, селищі Грозному і контрольованому Україною Широкіно.

Як повідомлялося 4 січня, спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксували близько 130 вибухів на Донбасі.