НОВИНИ

У прокуратурі Франції пояснили, чому вимагають ліквідації "представництва ДНР" у Марселі

Перше засідання у цій справі перенесли на 1 березня на прохання відповідачів.

Прокуратура Франції пояснила свою вимогу заборонити так зване представництво "ДНР" у Марселі. Про це повідомляє Agence France Press.

У прокуратурі підкреслюють, що робота постійних дипломатичних представництв іноземних держав регулюється міжнародним правом, і що Франція ніколи не визнавала діяльність "представництва" самопроголошеної "ДНР".

Як наголошується, у цій сфері Франція діє на основі свого законодавства і Віденської конвенції, яка регулює дипломатичні зносини.

Прокуратура звернулася до суду Екс-ан-Провансу. Перше засідання у цій справі мало відбутися в четвер, але було перенесено на 1 березня на прохання відповідачів.

Нагадаємо, у французькому місті Марсель 25 вересня 2017 року попри критику МЗС Франції відбулося відкриття так званого "представництва "ДНР".

Міністерство Європи та закордонних справ Франції звернулось до прокурора країни через відкриття так званого "представництва "ДНР" у Марселі. У міністерстві наголосили, що французька влада офіційно не визнає об’єднання, яке не має дипломатичного статусу і не може набути пов’язаних із ним привілеїв та імунітетів.