НОВИНИ

Вбивство посла РФ у Туреччині. Поліція заарештувала підозрюваного в організації злочину

Ім'я чоловіка не називається, наводяться тільки ініціали - В.К.А.

Поліція Туреччини заарештувала чоловіка, який, за її твердженням, зіграв ключову роль в організації вбивства посла Російської Федерації Андрія Карлова. Про це повідомляє Daily Sabah.

За даними видання, підозрюваний, вже ув'язнений раніше за членство в організації ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена FETÖ, був повторно заарештований за участь в убивстві посла Росії в Анкарі Андрія Карлова.

Ім'я чоловіка не називається, наводяться тільки ініціали - В.К.А.

Повідомляється, що заарештований користувався програмою ByLock, за допомогою якої, за версією турецької влади, члени FETÖ обмінюються зашифрованими повідомленнями. Підозрюваний був звільнений з державної служби після спроби державного перевороту.

Нагадаємо, 19 грудня 2016 року в Анкарі на відкритті фотовиставки «Росія очима турків» озброєний чоловік щонайменше вісім разів вистрелив у посла РФ в Туреччині Карлова. Він був госпіталізований з важкими пораненнями і помер. Нападника вбили під час операції поліції. Напад було здійснено напередодні запланованого на 20 грудня візиту глави МЗС Туреччини Мевлюта Чавушоглу до Росії, під час якого планувалося обговорення сирійського питання.

Як повідомлялося 25 листопада, у Туреччині затримали очільника продюсерської компанія Guru Medya Хайреддіна Айдинбаша в справі про вбивство посла Росії Андрєя Карлова.

29 грудня 2017 року правоохоронці затримали організатора виставки, під час якої був убитий посол Росії Андрій Карлов.