НОВИНИ

Кабмін збільшив зарплати вчителів

За словами прем'єр-міністра, середня зарплата педагогів зросте до 6,5-8,5 тисяч гривень.

Кабінет Міністрів України підвищив на 1 тарифний розряд посадовий оклад педагогічних працівників з 1 січня. Про це передають Українські Новини.

Згідно з відповідним рішенням уряду, з 1 січня, зокрема, підвищений оклад педагогів, оплата праці яких здійснюється за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам.

Крім того, Кабмін доручив Міністерству економічного розвитку й торгівлі за результатами першого півріччя розглянути можливість підвищення з 1 вересня заробітної плати інших категорій педагогічних і науково-педагогічних працівників.

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана у зв'язку з ухваленням цього рішення середня зарплата педагогів зросте з 5-7 тис. гривень до 6,5-8,5 тис. гривень.

Читайте також: Гриневич розповіла, як фінансуватимуть школи в 2018 році

Прем'єр зазначив, що також необхідно буде підвищувати зарплати й тих педпрацівників, оплата праці яких здійснюється з місцевих бюджетів. Зокрема, йдеться про вчителів у музичних школах і тренерів.

Нагадаємо, що у липні 2017 року у Міносвіти повідомили, що за рік зарплату вчителям підняли на 50%. Згодом в уряді пообіцяли нове підвищення зарплат освітянам у 2018 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.