НОВИНИ

У Києві дітям без щеплень від кору заборонили відвідувати школи й дитсадки

За перші 10 днів 2018 року в столиці вже зафіксували 61 випадок захворювання на кір, із них 49 - у дітей.

У Києві учнів, які не мають щеплення від кору, не допускатимуть до занять у школах і дитячих садках. Про це на повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Для недопущення погіршення епідемічної ситуації із захворюваністю на кір у столиці запроваджуються запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи. Таке рішення прийнято за результатами засідання Комісії техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій в м. Києві. В першу чергу в дитячих колективах потрібно провести перевірку дітей на наявність у них щеплень проти кору, і я зазначаю, що діти, у яких відсутні такі щеплення або довідки медзакладів в частині того, що дитина перехворіли на кір і має імунітет або такій дитині протипоказані щеплення - такі діти до занять у школах, у дошкільних закладах допускатися не будуть. Це стосується навчальних закладів усіх форм власності”, - сказав Поворозник.

Читайте також: У ЮНІСЕФ заявили, що в Україні найнижчий в усьому світі рівень охоплення вакцинами

Він наголосив на тому, що київська влада не оголошує карантин, а обмежується лише профілактичними заходами з метою недопущення епідемії кору. Школи будуть поінформовані належним чином, з батьками обіцяють провести роз'яснювальну роботу щодо необхідності вакцинації.

За словами Поворозника, у 2016 році в Києві було 2 випадки захворювання на кір, у 2017 році - 80, за перші 10 днів 2018 року - вже 61 випадок захворювання на кір, з яких 49 - у дітей. Всі діти, які захворіли, не були щеплені проти кору. Серед дошкільнят - 13 випадків захворювання, серед дітей шкільного віку - 22 випадки.

Нагадаємо, станом на 9 січня в Києві було зареєстровано 54 випадки кору, з них 43 випадки серед дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.