НОВИНИ

Стало відомо, скільки українці заборгували за послуги ЖКГ у 2017 році – інфографіка

Найбільш проблемною виявилася Дніпропетровська область, жителі якої заборгували 4 млрд грн.

У 2017 році українці заборгували за послуги житлово-комунального господарства 27,1 млрд грн. Про це пише "Слово і діло".

Повідомляється, що найбільш проблемною виявилася Дніпропетровська область, жителі якої заборгували 4 млрд грн, на другому місці – Харківська область з боргом 4 млрд, а на третьому – Київ (3,6 млрд).

Водночас найменший борг зафіксований у жителів Кіровоградської області – 109,4 млн грн. Єдиною областю, де є переплата за послуги ЖКГ, стала Івано-Франківська.

Крім того, на субсидії, призначені для відшкодування витрат на оплату комуналки, в 2017 році держава виділила 3,7 млрд грн.

"Найбільше – 254,9 млн грн субсидій – отримали в Дніпропетровській області, у Львівській – 246,1 млн, майже 222 млн грн виділили жителям Харківської області. Найнижчий рівень субсидування зафіксований у Миколаївській області", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в Миколаївській області також зберігається найнижчий рівень заборгованості з виплати зарплат (до 10 млн грн). Така ж ситуація в Закарпатській, Чернівецькій та Запорізькій областях. Найгірші справи в Луганській області, де борг за зарплату склав понад 500 млн грн.

Загалом, минулого року борг із виплати зарплати українцям склав 2,6 млрд грн.

Нагадаємо, 5 грудня президент Петро Порошенко підписав закон України "Про житлово-комунальні послуги".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.