НОВИНИ

Вибухи в Калинівці. Апеляційний суд виніс рішення у справі офіцера, звинуваченого в недбалості

У листопаді майора оштрафували на 2 465 гривень.

Апеляційний суд визнав законним штраф 2,5 тис. гривень для військовослужбовця за недбалість, що спричинила вибух на арсеналі Міністерства оборони в Калинівці Вінницької області. Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону.

Згідно з повідомленням, 4 січня Апеляційний суд Вінницької області залишив без задоволення апеляційну скаргу начальника режимної служби Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку.

У листопаді військовослужбовець у званні майора був оштрафований на 2 465 гривень за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-15 (недбале ставлення до військової служби) Кодексу про адміністративні правопорушення.

Установлено, що зазначений офіцер на порушення статутних вимог 26 вересня 2017 року неналежно виконував свої службові обов'язки щодо здійснення контролю за станом пропускного режиму, дотриманням порядку допуску особового складу й техніки на адміністративно-господарську й технічну території 48-го арсеналу Міністерства оборони в Калинівці. Внаслідок цього працівники приватного підприємства здійснили, зокрема, переміщення заборонених легкозаймистих речовин і пожежонебезпечних предметів на технічну територію військової частини, де безпосередньо зберігалися боєприпаси.

Рішення Апеляційного суду Вінницької області є остаточним і оскарженню не підлягає.

Раніше Генеральна прокуратура вирішила засекретити рішення судів у справі про вибух на арсеналі Міноборони в Калинівці Вінницької області.

Нагадаємо, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня 2017 року сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт. Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу. Експертиза встановила, що підрив складу з боєприпасами стався всередині бункера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.