НОВИНИ

Визначено суддю, який обиратиме запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Ноздровської

Разом точний час засідання досі невідомий, оскільки даний суддя у цей момент залучений до розгляду іншої справи.

Автоматизована система визначила суддю, який обиратиме запобіжний захід підозрюваному у вбивстві адвокатки Ірини Ноздровської. Ним став Рудюк Олексій Дмитрович. Про це журналістам повідомила представник прес-служби Вишгородського райсуду, передає кореспондент Тижня.

Разом з тим вона зазначила, що точний час засідання досі невідомий, оскільки Рудюк у цей момент залучений до розгляду інших справ. Так, за розкладом, окрім справи про вбивство Ноздровської, на вівторок у нього призначено ще три справи - о 14:30, о 15:40 і о 16:30. 

Водночас представник підтвердила журналістам, що підозрюваним у вбивстві Ноздровської дійсно є Юрій Россошанський, ім’я якого раніше називали ЗМІ.

Зазначимо, що, згідно КПК, питання про запобіжний захід розглядається невідкладно, однак не пізніше 72 годин від моменту затримання або висунення підозри.

Як повідомлялося, раніше у прес-службі суду повідомили, що клопотання по справі про убивство Ноздровської надійшло до суду.

Станом 13:00 9 січня клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві адвоката Ірини Ноздровської до Вишгородського райсуду не надходило.

Нагадаємо, 8 січня поліція встановила та затримала підозрюваного у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської. При цьому INSIDER повідомили джерела в правоохоронних органах, що підозрюваним у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської виявився Юрій Россошанський. Згодом, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що затриманому у справі про вбивство оголосили про підозру.