НОВИНИ

У Польщі анонсували зміни в уряді

У відставку можуть піти від п'яти до десяти міністрів.

У Польщі прем’єр міністр Матеуш Моравецький 9 січня оголосить про суттєві зміни у складі уряду. Про це заявила 8 січня речниця польського уряду Йоанна Копчинська в ефірі телекомпанії TVN24.

Про зміни повідомили також інші посадовці, в тому числі віце-спікер Сенату Адам Бєлан, який попередив, що "перестановки будуть глибокими, зміняться керівники важливих міністерств".

Проте імена міністрів, які підуть у відставку, наразі не називають, хоча політичному керівництву країни відомі деталі цих змін. Адам Бєлан впевнений, що деякі призначення та відставки в уряді "здивують".

Загалом зміниться "не більше 10 міністрів", додав політик. Маршалек Сенату Станіслав Крачевський підтвердив, що зміняться керівники "не менше 5, не більше 10 міністерств"

Наразі не уточнюється, чи буде змінений міністр закордонних справ Вітольд Ващиковський, однак раніше його неодноразово називали одним з ключових кандидатів на відставку. Міністр оборони Антоні Мацаревич  майже напевно збереже посаду, прогнозують польські спостерігачі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.