НОВИНИ

Голова ЦРУ запідозрив Росію у нових спробах впливу на вибори в США

Майк Помпео переконаний, що РФ, як і раніше, намагається впливати на американські вибори.

Голова Центрального розвідувального управління США Майк Помпео запідозрив Росію у нових спробах впливу на вибори в США. Про це він розповів 7 січня в ефірі телеканалу CBS.

Зокрема, Помпео переконаний, що Росія "уже протягом десятиліть" проникнути в американську виборну систему.

За словами глави ЦРУ, наступне велике втручання заплановано на листопад 2018 року, коли в США відбудуться вибори до Конгресу.

При цьому Помпео також додав, що є й інші "гравці" на цьому полі.

"У нас багато ворогів, які намагаються підірвати західні демократії", - розповів він.

Також Помпео наголосив, що ЦРУ виконує важливу задачу як частина національної системи безпеки для того, щоб виборчий процес у США був захищеним і демократичним.

"Ми старанно працюємо над цим. Тому ми будемо працювати проти російських або кого-небудь ще, хто загрожує їх (виборів - ред.) результатам", - запевнив Помпео.

Американські спецслужби переконані, що російська влада стоїть за спробами вплинути на результат виборів 2016 року у США. У кількох країнах Європи також дійшли висновку, що Росія намагалася втрутитися у вибори, зокрема, у Франції, Іспанії та під час голосування щодо Brexit у Великій Британії.

Як повідомлялося, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.