НОВИНИ

Макрон закликав країни Європи та Китай об'єднатися у протидії глобальному потеплінню

Це стало однією з головних тез програмної промови Макрона, виголошеної на початку його офіційного візиту до Китаю.

Президент Франції Емануель Макрон закликав Європу та Китай об'єднатися у протидії змінам клімату, особливо враховуючи рішення Сполучених Штатів Америки (США) вийти з Паризької угоди. Про це французький лідер заявив у північнокитайському місті Сіань, повідомляє AFP.

Спільна протидія глобальному потеплінню стала однією з головних тез програмної промови Макрона, виголошеної на початку його офіційного візиту до Китаю. 

"Наші долі пов'язані", - заявив французький президент. - Майбутнє потребує Франції, Європи та Китаю". Макрон також наголосив на потребі стратегічного партнерства між Парижем та Пекіном у боротьбі проти світового тероризму.

В Китаї Макрон перебуває з першим візитом своїм у якості президента Франції. Одна з головних тем візиту є також майбутній  Новий Шовковий шлях. Це китайська ініціатива, яка має з'єднати Європу та Азію через мережу авто-, залізничних та морських шляхів, залучивши до цього близько 60 країн і сотні мільярдів доларів інвестицій на нові мережі трас, порти, залізниці, електростанції.

Нагадаємо, 1 червня 2017 року президент США Дональд Трамп оголосив про вихід США з Паризької угоди про протидію глобальному потеплінню.

Лідери Франції, Німеччини, Італії та представники Організації Об'єднаних націй різко відреагували на рішення президента США Дональда Трампа про вихід із Паризької угоди по клімату. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.