НОВИНИ

Макрон закликав країни Європи та Китай об'єднатися у протидії глобальному потеплінню

Це стало однією з головних тез програмної промови Макрона, виголошеної на початку його офіційного візиту до Китаю.

Президент Франції Емануель Макрон закликав Європу та Китай об'єднатися у протидії змінам клімату, особливо враховуючи рішення Сполучених Штатів Америки (США) вийти з Паризької угоди. Про це французький лідер заявив у північнокитайському місті Сіань, повідомляє AFP.

Спільна протидія глобальному потеплінню стала однією з головних тез програмної промови Макрона, виголошеної на початку його офіційного візиту до Китаю. 

"Наші долі пов'язані", - заявив французький президент. - Майбутнє потребує Франції, Європи та Китаю". Макрон також наголосив на потребі стратегічного партнерства між Парижем та Пекіном у боротьбі проти світового тероризму.

В Китаї Макрон перебуває з першим візитом своїм у якості президента Франції. Одна з головних тем візиту є також майбутній  Новий Шовковий шлях. Це китайська ініціатива, яка має з'єднати Європу та Азію через мережу авто-, залізничних та морських шляхів, залучивши до цього близько 60 країн і сотні мільярдів доларів інвестицій на нові мережі трас, порти, залізниці, електростанції.

Нагадаємо, 1 червня 2017 року президент США Дональд Трамп оголосив про вихід США з Паризької угоди про протидію глобальному потеплінню.

Лідери Франції, Німеччини, Італії та представники Організації Об'єднаних націй різко відреагували на рішення президента США Дональда Трампа про вихід із Паризької угоди по клімату.